Contact U10-team

 

Bent u op zoek naar (specifieke) informatie over een bestuurstafel(thema) of het ruimtelijk-economisch programma? Neemt u dan contact op met de betrokken wethouder in uw gemeente. U kunt ook de bestuurlijke trekker(s) van de bestuurstafel of de betrokken procesmanager van het U10-team benaderen.

Heeft u een algemene vraag? Stuurt u dan een e-mail aan info@utrecht10.nl.

 

Duurzame bereikbaarheid en

Klimaatneutrale regio

Nienke Boneschansker
06 23 45 96 58
nienke.boneschansker@utrecht10.nl

Bastian Jansen
Adviseur Mobiliteit U10
06 54 32 60 42
bastian.jansen@utrecht10.nl

Economische positionering

Jim Moolhuijsen
06 24 87 38 18
jim.moolhuijsen@utrecht10.nl

Gezonde en inclusieve regio

Leo van den Nieuwendijk
06 22 35 23 83
leo.van.den.nieuwendijk@utrecht10.nl

Gezonde woon- en leefomgeving

 

Micha Bekker
06 11 86 40 69
micha.bekker@utrecht10.nl

Communicatie

Joke Alberts - Boon
06 14 97 91 53
joke.albertsboon@utrecht10.nl

Opgaveteam

Ruimtelijk-economisch programma

Sanneke Lisman
06 14 74 39 28
sanneke.lisman@utrecht10.nl

Groen en landschap

Eelco Sneep
06 21 43 98 32
eelco.sneep@utrecht10.nl

Secretariaat

Thea de Vaal
06 42 30 19 66
thea.de.vaal@utrecht10.nl

Directeur

 

Maurits Hoeve
06 29 35 91 22
maurits.hoeve@utrecht10.nl