Contact

Bent u op zoek naar (specifieke) informatie over een bestuurstafel(thema) of opgaveteams? Neemt u dan contact op met de betrokken wethouder in uw gemeente. U kunt ook de bestuurlijke trekker(s) van de bestuurstafel of de betrokken programmamanager van het U10-team benaderen.

Heeft u een algemene vraag? Stuurt u dan een e-mail aan info@utrecht10.nl.

 

Duurzame bereikbaarheid

Bastian Jansen
06 54 32 60 42
b.jansen@utrecht10.nl

Jim Moolhuijsen
06 24 87 38 18
j.moolhuijsen@utrecht10.nl

Economische positionering

Jim Moolhuijsen
06 24 87 38 18
j.moolhuijsen@utrecht10.nl

Leo van den Nieuwendijk
06 22 35 23 83
l.van.den.nieuwendijk@utrecht10.nl

Gezonde en inclusieve regio

Rob van Hilten
06 11 86 30 14
r.van.hilten@utrecht10.nl

Leo van den Nieuwendijk
06 22 35 23 83
l.van.den.nieuwendijk@utrecht10.nl

Gezonde woon- en leefomgeving

 

Micha Bekker
06 11 86 40 69
m.bekker@utrecht10.nl

Website

Joke Alberts - Boon
06 14 97 91 53
j.albertsboon@utrecht10.nl

Opgaveteams

Ruimtelijk-economisch programma

Sanneke Lisman
06 14 74 39 28
s.lisman@utrecht10.nl

Projectassistent Ruimtelijk-
economisch programma

Nadia Ahmidach
06 28 74 91 50
n.ahmidach@utrecht.nl

 

Groen en landschap en
Klimaatneutrale regio

Peter Smit
06 51 62 38 60
p.smit@utrecht10.nl

Projectbureau

Thea de Vaal
06 42 30 19 66
t.de.vaal@utrecht10.nl

Lobby en positionering

Symke Haverkamp a.i.
06 20 09 47 83
haverkamp.symke@woerden.nl

Algemeen manager

 

Maurits Hoeve
06 29 35 91 22
m.hoeve@utrecht10.nl